NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Transplantace vlasů

Vypadávání vlasů u mužů i žen přibývá a je to vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí pouze nedostatečné výsledky. U mužů je Alopecie minimálně v 90 % případů geneticky podmíněna, zatímco u žen byly diagnostikovány jiné příčiny. 

  • účinné řešení vypadávání vlasů
  • viditelný efekt v několika týdnech po zákroku
  • téměř bezbolestná aplikace
  • bez nutné rekonvalescence
  • okamžitý návrat do společenského života

DHI GLOBAL MEDICAL GROUP - Direct metoda (přímá transplantace vlasů)

Pokud jste ve fázi, kdy přemýšlíte o léčbě vypadávání vlasů, je lepší se důkladně informovat! Výzkum DHI Global Medical Group ukazuje, že se 67 % mužů a žen ve Velké Británii rozhodlo pro léčbu vypadávání vlasů bez řádné lékařské diagnózy. Představte si, jak vysoké musí být toto číslo po celém světě. DHI Global Medical Group vyvinul unikátní diagnostický systém pro mužskou a ženskou alopecii – Poruchy vlasů a vlasové pokožky s cílem pomoci vnést informovanost a pořádek do této oblasti. Nabízí kompletní lékařskou diagnózu pro všechny typy alopecie a proto vyvinuli sytém UDSA (Unikátní Diagnostický Systém Alopecie)- vyvinutý týmem renomovaných světových odborníků. 

V roce 2002, DHI Global Medical Group představil světu postup známý jako FUE (Folikulární transplantace). V důsledku toho, se okamžitě přestalo nabízet dosud jediné řešení transplantace vlasů FUT (transplantace vlasových pásů). 

V začátcích trval zákrok často více než 10 hodin, aby se extrahovalo 500 štěpů nebo 1.000 vlasů. I to je důkaz, že naše společnost poskytuje svým klientům pouze tu nejvyšší možnou péči. Naše odhodlání a nasazení šlo však ještě dál a vyvinuli jsme naši novou patentovanou technologii Direct, tedy přímou transplantaci vlasů. Jsme hrdí, že díky této technologii jsme schopni získat a umístit 4.000 vlasů v době kratší než 7 hodin, nebo 6.000 vlasů v dvoudenním sezení.

Transplantace vlasů ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeň.zdroj: www.dhiglobal.co.uk

Díky nové technologii a pokroku jsme mohli snížit náklady našich postupů z 10 € na 1,5 € za jednu vlasovou folikulu, bez ztráty kvality. Nicméně naše politika není účtovat si peníze za počet folikul, místo toho účtujeme cenu za zákrok. Tato změna byla krokem dopředu při zajišťování nejvyšší kvality a spokojenost pacientů.

Neustále zvyšovat kvalitu naší práce, úspěch a podporovat celosvětový růst nás stále nutí vyvíjet nové a nové patentované technologie DHI Akademie, která má velmi přísné a striktní vzdělávací protokoly pro přední odborníky lékařských středisek. Náš specializovaný lékařský a administrativní tým je největším a nejzkušenějším na světě.

Transplantace vlasů ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeň.zdroj: www.dhiglobal.co.uk

Vytrénovali jsme přes 150 lékařských specialistů, a díky tomu jsme schopni nabízet naše služby napříč celým světem. DHI Global Medical Group je dnes zastoupeno na více než 56 místech ve 26 zemích. A právě díky Medical Institutu a jeho lékařům si můžete dopřát komfortní řešení vypadávaní vlasů i vy zde v Plzni.