NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Kreativní střihy

Účesy od našich profesionálů z Vlasového Institutu nejen skvěle vypadají a příjemně nosí, ale díky kvalitě a technice střihu si navíc i po umytí ponechají tvar, který mu kadeřníci přisoudili.

  • profesionální poradenství
  • pravidelně školení kadeřníci s účastí na soutěžích
  • dokonalá technika střihů a barev
  • klasické střihy i složité vlasové kreace
  • společenské účesy
  • prodlužování a zhušťování vlasů
  • profesionální vlasová kosmetika

Naši profesionální a zkušení kadeřníci prochází pravidelnými školeními a účastní se mnoha soutěží. Dokáží vytvořit jednoduché účesy, ale také nápadité složité vlasové kreace i klasické střihy či složité svatební drdoly. Vlasoví specialisté vám také dokáží doporučit vhodnou vlasovou kosmetiku dle typu a vlastností vašeho vlasu pro domácí péči a údržbu účesu.Kreativní střihy - Vlasový Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Nemusíte být profesionální modelkou ani známou celebritou, abyste si nechala poradit a vykouzlit účes od skutečných profesionálů. Záleží jen na vaší odvaze a samozřejmě na možnostech vašich vlasů, s jakým účesem od nás odejdete.

Ať už se rozhodnete pro kreativní nápaditý střih, či jen pro některý z klasických střihů, budete vždy jedinečná a originální! Rukopis našich kadeřníků je stejný jak na kadeřnických soutěžích, tak i u nás ve Vlasovém Institutu.

Zakládáme si na tom, že účesy od nás nejen skvěle vypadají, ale také se příjemně nosí a snadno udržují. Můžete si být jisti, že i po umytí si Váš účes ponechá tvar, který mu přisoudili naši kadeřníci. Navíc Vám doporučíme vhodnou vlasovou kosmetiku, se kterou i v domácích podmínkách dokážete s vlasy hotové divy.

Stříháme nejen pro krásu, ale také pro zdraví. Ozdravující střihy nůžkami či břitvou s nahřátým ostřím pomáhají proti lámání a třepení vlasů. Vhodné jsou jak u dlouhých vlasů, tak když necháváte vlasy teprve narůst.

Prohlédněte si výsledky naší práce: