NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Keratin za studena

Tato metoda prodlužování vlasů je velice šetrná, neboť vaše vlasy nejsou zatěžovány vysokou teplotou.

  • Upevnění pomocí ultrazvukových vln
  • Rychlé prodloužení vlasů
  • Krásné a zdravé vlasy

Aplikace se provádí speciálním ultrasonickým přístrojem ColdFusion, kterým jsou upevňovány jednotlivé prameny na bázi ultrazvukových vln. Proto je tato metoda často označována jako prodlužování vlasů ultrazvukem. Samotná aplikace je oproti keratinu za tepla razantně rychlejší, hlavně v případě reaplikace pramenů. Nové spoje se totiž nemusí znovu před aplikací pramínkovat s keratinem, starý spoj se pouze odstřihne a doplní se k němu nová keratinová destička.

Velice důležité při prodlužování vlasů keratinem je výběr samotného keratinu. Na trhu je široké množství  – keratin italský, německý, asijský. V našem salonu Keratin za studena, Vlasový Institut, Bezručova 16, Plzeňpracujeme s keratinem, který je nejkvalitnější a vytváří pevné spoje.

Keratin je protein, který se nachází v každém zdravém vlasu a vyživuje ho.

Mimo jiné nabízíme i ošetření, k němuž se používá brazilský keratin na vlasy, které jsou krepaté a potřebují regeneraci. Vlasy k prodloužení keratinem vám před aplikací samozřejmě pomůžeme vybrat. Máme opravdu širokou nabídku vlasů – nejrůznější délky, nejrůznější barvy a to vždy s vysokou kvalitou zdravých lidských vlasů.