NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

ExtendMagic

ExtendMagic nahradí drahé přístroje, umí nejen klasická prodloužení, ale také zahuštění velmi prořídlých vlasových partií jak u žen, tak i u mužů.

  • Bez poškození vlastních vlasů
  • Dlouhá životnost
  • Aplikace za mírného tepla
  • Zdravější a odolnější vlasy

Zahuštění pomocí ExtendMagic je vhodné také pro muže a ženy trpící vypadáváním vlasů.

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za mírného tepla – nedochází tímto k možnosti poškození vlastních vlasů. Nezávislé testy prokázaly,že díky unikátnímu složení ExtendMagic nedochází k poškození vlastních vlasů a jsou po prodloužení zdravější a odolnější.

Díky ExtendMagic můžete prodloužit a zahustit vlasy dlouhé pouhých 10 cm. Prodloužení se aplikuje cca 2 až 3mm od pokožky hlavy klienta. Žádná jiná technika Prodlužování vlasů ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeňneumožňuje prodloužení tak blízko pokožky hlavy.

Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. ExtendMagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než jeden měsíc. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit.

Další jedinečností ExtendMagic je to, že k prodloužení můžete použít vlasy přímo z copu bez předchozí přípravy. Toto je odlišné od současných ostatních technik prodloužení. Tato funkce umožňuje využít širší paletu prodloužení vlasů.