NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Mořský keratin - ozdravení

Vlasová rekonstrukce prováděná za tepla i za studena, dodá vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a především sílu.

  • Vlasová rekonstrukce prováděna za tepla i studena
  • Navrací poškozeným vlasům sílu a lesk
  • Nechemický postup
  • Vlasy nerovná jen ozdravuje, vhodný tedy i pro kudrnaté vlasy

Mořský keratin je určen pro všechny, kteří chtějí mít zdravé hebké, přirozené nebo dlouhé vlasy. Tento postup je nechemický, vlasy nerovná jen ozdravuje, proto je vhodný i na kudrnaté vlasy.

Mořský keratin s kolagenem obnovuje vlasovou strukturu, keratin, látka ze které je tvořen vlas, přináší výživu dovnitř vlasu (kortexu). Okysličuje a posiluje vlasy.Mořský keratin ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeň. Vlas je kompletně rekonstruován, nepropustná vrstva (kutikula) je uzavřena a obnoven hydrolipidní plášť. Vlasy jsou po ošetření lesklé, silnější, zacelené a na rozdíl od ošetření vlasů Brazilským keratinem, který vlas narovnává, u této metody není změněn charakter vlasů, zůstane jim jejich původní tvar

Vlasová rekonstrukce prováděná za studena dodá vlasům zpětzdraví, hebkost, lesk a především sílu. Mořský keratin je určen pro všechny, kteří chtějí mít zdravé, lesklé nebo přirozeně dlouhé vlasy.

Mořský keratin je určen pro vlasy střapaté, krepaté, chemicky ošetřené (vlasy poškozené trvalou, melíry či barvou), suché, mdlé a vlasy bez lesku.

Aplikace trvá 60 – 90 minut (záleží na délce a hustotě vlasů). Opakovaná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se přestanou lámat a budou lépe růst.