NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Kérastase obřady

Kérastase Paris již více než 40 let vyvíjí speciální Obřady, které o vlasy pečují a zkrášlují je.

  • individuální obřady
  • profesionální gesta
  • odborná diagnoza
  • nejvhodnější péče a ošetření

Každý Obřad je výsledkem kombinace špičkové technologie a okamžiku uvolnění. Nechte se vést svým kadeřníkem Kérastase, který vaše vlasy a vlasovou pokožku podrobí nejprve odborné diagnóze, aby následně určil nejvhodnější péče a ošetření. Poté si již můžete náležitě vychutnat Obřad probouzející smysly, který je určen pouze vám. Blahodárné vlasové masáže přinášejí výjimečné účinky vašim vlasům a vlasové pokožce a jedinečné prožitky uvolnění a harmonie přímo vám.

Relaxační ObřadVlasové obřady Kérastase, Vlasový Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Kadeřník provede diagnózu vlasové pokožky a vlasů, aby přesně určil, které přípravky jsou pro vás nejvhodnější. Po relaxační masáži budou vaše vlasy připraveny na intenzivní péči. Pramen po prameni proniká péče do nitra vlasu díky pečlivému způsobu aplikace. Na závěr obřadu vám bude aplikována finální péče.

Intenzivní Obřad

Po podrobné diagnóze vlasové pokožky a vlasů pro vás kadeřník zvolí ty nejlepší přípravky. Intenzivní obřad vás ponoří do terapie pečující současně o vaše vlasy i vlasovou pokožku. Vaše pokožka je revitalizována díky profesionálním gestům, které stimulují 5 životně důležitých funkcí vašeho těla. Konečnou podobu vašemu účesu dodá finální péče.

Luxusní Obřad

Kadeřník provede podrobnou diagnózu vlasové pokožky a vlasů a vytvoří unikátní kombinaci přípravků přizpůsobenou vašim potřebám a přáním. Absolutní nezapomenutelný zážitek. Profesionální gesta podporují pronikání péče do nitra vlasového vlákna zatímco vlasová pokožka je připravována na příjem aktivních látek díky termálnímu působení. Intenzivní péče je doprovázena unikátní masáží, která kombinuje orientální tlakovou techniku se západním způsobem masáže. Konečná úprava je provedena aplikací finální péče.