NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Kaviárová péče

Alterna CAVIAR je komplexní řada vlasových přípravků určených vlasům, jež vykazují známky předčasného stárnutí především díky stresu.

  • obnova rovnováhy vlasů
  • vlasová péče
  • rychlé a bezpečné ozdravení vlasů

Alterna je značkou, kterou milují snad všechny celebrity. Alterna byla založena v roce 1997 v kalifornském Beverly Hills, aby vyplnila mezeru na trhu, kde chyběla skutečně luxusní produktová řada vlasové kosmetiky. Alterna se zaměřila na inteligentní ženy, které chtějí vypadat dobře a jsou připraveny investovat do kvalitního zboží, jež působí ve více rovinách a má skutečné účinky. 

O kvalitě a účinnosti svědčí mimo jiné špičková klientela, v níž nechybí hollywoodské celebrity jako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Hayden Panetierre a Jessica Alba a další. Alterna, se odlišuje využíváním těch nejvzácnějších účinných složek jako jsou extrakty z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej.kaviárová péče od Alterny pro Vlasový Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Kaviár obnovuje rovnováhu vlasů na buněčné úrovni a zlepšuje celkový stav a vzhled vašich vlasů. Šampony, kondicionéry, masky na vlasy vlasové péče řady Alterna Caviar pomohou obnovit a ozdravit i velmi poškozené vlasy.

Alterna je bez obsahu sulfátů je určena pro unavené, nedostatečně vyživované a často se lámající vlasy bez lesku.

Základními složky jsou UVA/UVB filtry a Color Hold komplex pro zachování barvy. Dále obsahuje vitamin C (silný antioxidant), Omega 3 mastné kyseliny a cytokiny, což jsou proteiny podporující mikrocirkulaci. Díky nim vlasy bohatě hydratuje, zlepšuje jejich pružnost a prodlužuje životnost barvy.

Jedinečná vlasová péče Alterna vytváří bohatou produkci keratinu a tím výrazně zlepšuje stav a vzhled vašich vlasů. Keratin je totiž nezbytný pro sílu a zdraví vlasů. Výsledkem používání vlasové péče Alterna je okamžitá revitalizace, zářivost a mladistvý vzhled vlasů.