NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

O NÁS

  • OdbornostVchod z Institutu Krásy do Vlasového Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527
  • Profesionalita
  • Moderní postupy
  • Individuální řešení
  • Přátelský přístup

Vlasový Institut je součástí Institutu Krásy, který je  největším profesionálním komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji nabízející jak zkrášlovací, omlazovací, zeštíhlovací procedury estetické medicíny, tak i služby vlasového designu.

Naše komplexní péče, nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Nabízíme narovnání vlasů (brazilský keratin, mořský keratin či ReTex), Specializujeme se na léčbu vypadávání vlasů. Používáme nejmodernější metody v ozdravení, narovnání či prodloužení vlasů.

Neustále investujeme do nákupu a obnovy nových technologií podle aktuálního vývoje v kadeřnických službách a řadíme se tak mezi nejvybavenější kadeřnictví v kraji.

V komfortním prostředí našich center s vámi náš odborný personál prokonzultuje vaše individuální požadavky a následně vám zajistíme ten nejvhodnější a nejúčinnější program z našich procedur a péče, který zajistí ty nejlepší výsledky.

Vlasový Institut se díky své profesionalitě a inovativnosti objevil také v médiích a na stránkách dámských a lifestylových časopisů. Naše nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka a tak vzhledem k našim bohatým zkušenostem, odbornému personálu a dosaženým výsledkům máme na svém kontě mnoho spokojených klientů včetně topmodelky a Miss Slovensko Andrey Verešové.

Naším cílem je komplexní a individuální péče o každou klientku a každého klienta vedoucí k její a jeho plné spokojenosti.

Těšíme se na vaši návštěvu!