NEWSLETTER

Melír, který neničí vlasy

Vlasový Institut. Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527
Světová novinka ve Vlasovém Institutu!
 
S tímto melírem docílíme krásného, světlého odstínu bez zničení vlasů! Každá žena touží po krásných vlasech. Tento sen se stává skutečností!
  • přirozená barva
  • nezničené vlasy
  • profesionální přístup
  • zvýraznění kontur účesu
  • plnost a objem pro jemné vlasy
  • zakrytí šedin (až o 40% )
  • melírování odmastí a zabrání opakované tvorbě mazu

Pokud se použije technika balení do folie, je možné použít na melír vice než jednu barvu (tzv. americký melír) a dosáhnout například efektu tónování. Stejně tak je možné používat roztoky peroxidu k odbarvení vlasů.

Americký melír se na vlasy aplikuje za pomoci průsvitné fólie. Přesná definice Amerického melíru se nedá přesně vyjádřit, jelikož existuje nespočet jeho variaci
spolu s jinými technikami. Pod pojmem Americký melír rozumíme, zesvětlení vlasů melírem až o 9 odstínů, ale i jemné zesvětlení vlasů se dvěma a více barvami o 1-3 odstínů se základní barvy. Americká melír se nenanáší od pokožky, ale aplikuje se v různých vzdálenostech od pokožky, aby výsledný efekt vzbudil přirozenou pigmentaci na odrostou. Větší vzdáleností od pokožky můžeme dosáhnout pomocí této techniky přirozeně odrostlé barvu - Ombré.

Melír je způsob barvení vlasů, při kterém se směs nanáší na tenké prameny vlasů. Jedná se o náročný postup s hlediska technického ale i časového. Celý proces trvá přibližně 1,5 hodiny, v závislosti na délce a hustotě vlasů. Správná technika při nanášení a umístění obarvených pramenů je rozhodující. Touto metodou lze dosáhnout přirozeně zesvětlené vlasy, ale i výraznou blond barvu. Tato metoda se využívá i na korekci barvy při zesvětlování - stahování barvy

Pouze 3% melír balený do folie neničí vlasy z důvodu menšího zahřátí.
 
Krásné lesklé, zdravé vlasy lze docílit pouze správnou péčí u zkušeného kadeřníka. Naši kadeřníci se pravidelně školí v prestižních akademiích Bomton. Světře se rukou profesionálů.
 
Objednávejte se na tel.: 775 123 527
 
Prohlédněte si výsledky práce:
 
Melír, Vlasový Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527 Melír, Vlasový Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527