NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

ReTex

Chcete rovné, hedvábné a poddajné vlasy? Vyzkoušejte systém ReTex™, který je japonskou metodou firmy Bio Ionic a používá se k trvalému narovnání vlasů.

  • Trvalé narovnání vlasů
  • Šetrné narovnání vlasů
  • Ošetření vlasů s mimořádným leskem

ReTex dodá mimořádný lesk, hydratuje a ošetřuje vlasy. Jedná se o 1. profesionální vlasovou péči na západní polokouli s využitím Komplexu přirozených iontů (Natural Ion Complex™) k ozdravení a obnově struktury vlasů.

Přirozené negativní ionty zanechávají narovnávané vlasy v lepším stavu než před jeho použitím. Tato metoda nijak nepoškozuje a nezatěžuje vlasy!

Trvalé narovnání vlasůReTex - trvalé narovnání vlasů ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeň

ReTex™ je jediný trvalý systém narovnání vlasů, který používáme na všechny druhy vlasů. Dá se použít také na odbarvené, barvené nebo chemicky ošetřené vlasy a přitom nedochází k jejich poškození, což je typické pro chemické narovnání vlasů. Výhodou je, že vlasy jsou trvale narovnané (do doby, než odrostou), jsou obnoveny, ozdraveny a posíleny. Díky nabízené mětodě se vlasy stanou jemnějšími, hladšími a budou se přirozeně lesknout. Tato schopnost uchvátila nejednu osobnost, jako např. Madonna, Halle Berry a Jennifer Lopez.

Výhody ReTexu:

  1. Je to první a jediný systém trvalého narovnávání vlasů použitelný na všechny typy vlasů (včetně vlasů odbarvených, barvených nebo chemicky ošetřených). Systém můžeme aplikovat dokonce i na africké a afro-americké vlasy).
  2. Bezpečné a účinné narovnání vlasů.
  3. Po zvlhčení stačí vlasy nechat vyschnout přirozeně, a zůstanou rovné.

Prohlédněte si výsledky naší práce: