NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Brazilský keratin

Keratin je organická látka, která je kromě jiného základní složkou lidského vlasu. Dodává mu pevnost, lesk a komplexní ochranné vlastnosti zevnitř i zvenčí.

  • Dlouhotrvající účinek
  • Trvalé narovnání
  • Regenerace vlasů

Keratin je silný stavební protein, který je hlavní složkou vlasů a nehtů. Brazilský keratin je čistě přírodní nechemický přípravek, který obsahuje keratin, a je vhodný pro zlepšení stavu, trvalé narovnání a regeneraci vlasů.  Pokud jste tedy vždy toužili po zdravých, lesklých a přirozeně dlouhých vlasech, brazilský keratin je určen přesně pro Vás! 

Aplikace brazilského keratinu trvá průměrně 1,5 až 2 hodiny, čas je samozřejmě odvinutý od délky a síly vlasů.  Během nich Vám kadeřnice bude zažehlovat Brazilský keratin ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeňkeratin do vnitřní složky vlasu a napraví tak jeho poškození. Výsledek krásně vypadajících, zdravých a lesklých vlasů můžete vidět ihned po aplikaci keratinu! 

Keratin z vlasů nevymyjete po prvním umytí vlasů. Aplikace brazilského keratinu vydrží minimálně 4 měsíce.  Samozřejmostí je však správná domácí péče o Vaše vlasy. Pro dlouhotrvající účinky keratinu doporučujeme používat speciální šampon a kondicioner, se kterým si můžete užívat pocit nádherných vlasů po delší dobu. Brazilský keratin nejlépe drží na vlasech již chemicky ošetřených. V případě vlasů chemií nedotčených by se měla procedura aplikace keratinu do vlasů opakovat minimálně jednou. 

V případě, že byste si chtěli vlasy obarvit, doporučujeme tuto změnu provést týden před či po aplikaci keratinu.