NOVINKY & AKCE

Všechny novinky & akce

NEWSLETTER

Zesvětlování

Při zesvětlení vlasů jsou z vlasu odstraněny barevné pigmenty (melanin) – nejprve tmavší barevné pigmenty (eumelanin) a poté i světlejší červené barevné pigmenty (feomelanin).

  • šetrné zesvětlení vlasů
  • odstranění vlastního pigmentu
  • profesionální přístup

Vlasy se nemusejí jen barvit, melírovat mohou se i zesvětlovat. Slouží k tomu speciální zesvětlovače, které vlasy vykouzlí o několik tónů světejší. Riziko žlutých nebo oranžových odstínů není na místě díky profesionálním a kvalitním produktům, které se nachází v našem Vlasovém Institutu.

Zesvětlování probíhá pomocí peroxidu. Čím koncentrovanější je, tím většího zesvětlení dosáhneme. Zesvětlování funguje na principu odstranění vlastní barvy. Po aplikaci je dobré použít výživnou masku, protože vlasy jsou více namáhané, než při barvení kvalitní barvou či přelivem. 

Zesvětlovače mohou buď odstranit přírodní pigment nebo v jednom kroku odstraní přírodní pigment a nahradí ho novým (až o 6 odstínů). Naši profesionálně vyškolení kadeřníci dokáží předejít rizika oražových či žlutých nádechů, které můžou být způsobeny kratší dobou působení nebo velkým poškozením vlasů. 

Při dlouhodobém zesvětlování vlasů, používáme zesvětlovač pouze na odrosty, aby se nenamáhaly již zesvětlené vlasy a tím se neničily. Zesvětlování vlasů ve Vlasovém Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527
Určitého zesvětlení dosáhneme i zesvětlovacími spreji nebo šampony a kondicionery určenými pro toto použití. Změna však nebude moc výrazná.
 

Na zesvětlování vlasů se poslední dobou rozmohla novika, která je díky svému složení i účinkům velmi žádaná. Jedná se o Olaplex, který se používá jako aktivní ochrana při barvení vlasů, dále také samostaně pro obnovu poničených vlasů a zároveň i jako urychlovač na zesvětlení vlasů.

Účinky Olaplexu:

rychlé zesvětlení barvy bez poškození nebo oslabení

zdravější, plnější a více odolné vlasy

Olaplex se přidává k zesvětlovači a při aplikaci zajišťuje nenarušení vlasu a jeho nulové poškození. Právě při zesvětlování je největší riziko poničených konečků a zhoršené struktury vlasu kvůli větší zátěži, proto je přidání Olaplexu k zesvětlovači zárukou stále zdravých a krásně vypadajích vlasů zesvětlených o několik odstínů.